STS rozdaje bonusy gracom za obstaiwenie meczy.

Wracamy z rozgrywkami w angielskiej Premier League oraz włoskiej Serie A. Na tą okazję legalny bukmacher STS przygotował swoim użytkownikom specjalną ofertę promocyjną „Ekstra 30 PLN. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”. W ramach tej akcji typerzy mogą liczyć na dodatkowe środki za obstawienie meczy.

STS rozdaje bonusy gracom za obstaiwenie meczy.
Obstawiaj i wygrywaj podwójnie w STS.

Obstawiaj i wygrywaj podwójnie w STS.

Oferta „Ekstra 30 PLN. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” dostępna jest wszystkim graczom do 21 czerwca do godz. 23:59. Polega na obstawieniu meczy z dowolnej dyscypliny, a w zamian można otrzymać darmowe środki.

Jednak pamiętaj, że jeśli jesteś zainteresowany tą akcją to konieczne musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl. Następnie użytkownik musi kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Ekstra 30 PLN. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie”.

Pewna gotówka dla graczy za obstawienie meczy.

Następnie pozostaje już graczom zawieranie zakładów. W ramach oferty „Ekstra 30 PLN. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” kwalifikują się zakłady SOLO i AKO, których kurs minimalny nie może być mniejszy niż 1.85.

Nalezy mieć na uwadze, że na zakładzie musi koniecznie znajdować się minimum jeden typ z rozgrywek Premier League lub Serie A. Mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „Na żywo”.

legalny bukmacher betclic bonus 2020
Kod promocyjny Betclic na darmowy bonus bez ryzyka

Stawka każdego kuponu promocyjnego jest dowolna. Jednak na uwadze trzeba mieć to, że z oferty automatycznie są wykluczone zakłady, który zostaną zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagra kupon lub kupony za łączną sumę co najmniej 200 PLN otrzyma w prezencie extra środki bonusowe o wartości 30 PLN.

Kod promocyjny w STS:

Bukmacher STS oferuje wszystkim użytkownikom najnowszy pakiet powitalny. Każdy gracz na start może otrzymać łączny bonus nawet o wartości 1229 PLN.

Darmowe środki już bez dokonania depozytu gracz będzie mógł liczyć już na sam start. Wystarczy założyć konto u bukmachera STS i przejść poprawnie proces weryfikacji danych, a w zamian typer otrzyma 29 PLN. Środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast użytkownik, który dokona swojego pierwszego otrzyma bonus równowartości dokonanej wpłaty. Maksymalna kwota, jaka może znaleźć się na koncie użytkownika, to aż 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom pod warunkiem, że wpiszą oni specjalny kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: STS rozdaje bonusy gracom za obstaiwenie meczy.

spot_img