STS vs Fortuna – kto ma lepszą ofertę?

Funkcjonuje takie przekonanie, że obecnie są to dwie najlepsze firmy hazardowe na terenie naszego kraju. Nie wiesz, gdzie się zarejestrować? Chcesz na razie skupić się tylko na jednym buku? Sprawdź ofertę obu tych podmiotów hazardowych. Dzięki temu będzie Ci później o wiele prościej podjąć ostateczne decyzje.

STS vs Fortuna - kto ma lepszą ofertę?

Jaki kod zapewnia na start STS?

Wiele atrakcyjnych bonusów. Nie to jest jednak tutaj najważniejsze. Kluczowe jest bowiem to, że ta firma bukmacherska działa legalnie. Możesz to zaś sprawdzić samodzielnie. Chociażby w czasie analizowania Rejestru Domen Zakazanych. Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska STS posiada szereg hojnych promocji. Już na dzień dobry możesz zainkasować zakład bez ryzyka. Jakie są tutaj najważniejsze warunki? Musisz założyć konto. W trakcie wykonywania tego zadania trzeba zadbać o odpowiedni kod promocyjny sts. Potem czeka Cię jeszcze jeden obowiązek. Mianowicie musisz wpłacić pieniądze. Jeśli to zrobisz, to otrzymasz od STS bonus w kwocie 100 PLN.

Co jeszcze jest oferowane? To bonus 1500 PLN. Aby otrzymać jego kolejne części (czyli 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN), musisz nie tylko założyć konto. Potem trzeba w ciągu 30 dni od tego momentu zrealizować trzykrotnie depozyty. Nie zapominaj także o uporaniu się z warunkami obrotu. W końcu tylko pierwsza promocja (100% do 300 PLN) jest przyznawana automatycznie. A następne, jak uporasz się z tymi formalnościami. Co jeszcze oferuje firma bukmacherska STS? To po 20 PLN. Zarówno na sporty wirtualne, jak i dział Betgames.

Jakie promocje oferuje Fortuna? Poznaj najnowszy

Ta firma bukmacherska jest bardzo popularna. Jak chodzi o rankingi podmiotów hazardowych, to przeważnie STS oraz Fortuna zajmują bardzo wysokie lokaty. Ale czy to może zaskakiwać? Wszak ta firma bukmacherska działa nie tylko legalnie. Nie musisz mieć tutaj żadnych wątpliwości. Poza tym (tak samo, jak w poprzednim przypadku) możesz liczyć na atrakcyjne bonusy na dzień dobry. Co jednak konkretnie jest tutaj oferowane? Możesz np. zagwarantować sobie bonus bez konieczności zrealizowania żadnego depozytu. Wystarczy tylko dokonać rejestracji i wpisać kod promocyjny fortuna. Jeśli uporasz się z tymi prostymi zadaniami, to zainkasujesz 20 PLN. To jednak w tym przypadku nie wszystko! A główna promocja Fortuny robi zaś szczególne wrażenie. Dlaczego tak się dzieje? W końcu możesz zainkasować nawet 600 PLN. W postaci zwrotu za pierwszy przegrany kupon. Jak zatem zagrasz i wtopisz, to nie musisz się niczym szczególnie przejmować.

Gdzie lepiej się zarejestrować?

Trudno jest tutaj w sumie odpowiedzieć… Wszak zarówno firma bukmacherska STS, jak i Fortuna posiadają po swojej stronie wiele walorów. Warto zaznaczyć, że nie ma tutaj zaś żadnych odgórnych limitów. Co to dokładnie oznacza w praktyce? To, że możesz posiadać konta w rozmaitych firmach bukmacherskich. Jeśli zaś mielibyśmy w tym momencie wskazać dwa topowe podmioty hazardowe, to na pewno w tym gronie znalazłyby się STS oraz Fortuna.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: STS vs Fortuna – kto ma lepszą ofertę?

spot_img