STS zmniejsza przegrane na eliminacje do europejskich pucharów

Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane swoim graczom z okazji eliminacji do piłkarskich europejskich pucharów. W przypadku przegranych kuponów wszyscy użytkownicy mogą liczyć na łaczny zwrot nawet o wartości 100 PLN.

STS zmniejsza przegrane na eliminacje do europejskich pucharów
Kwalifikacje do europejskich pucharów. Pewne 100 PLN od STS

Kwalifikacje do europejskich pucharów. Pewne 100 PLN od STS

Przed nami przecież pojedynki związane z eliminacjami do Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji. W dodatku czekają występy polskich zespołów, tj. Bodo/Glimt vs Legia Warszawa, Paide vs Śląsk Wrocław.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Cashback na eliminacje do europejskich pucharów”. Jest ona aktywna użytkownikom do 8 lipca do godziny 23:59. Typer, który chce wziąć udział w tej ofercie koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonus do 100 PLN na eliminacje do europejskich pucharów:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystarczy zagrać wyłącznie kupon SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się co najmniej jeden typ związany z eliminacjami do Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny "BETONLINE"
Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny „BETONLINE”

W przypadku przegranej typerzy mogą liczyć na zwrot 15% stawki za każdy przegrany kupon. Maksymalna wartość, jaka może trafić na konto każdego typera może wynieść nawet 100 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • bonus o wartości 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanej wpłaty, aż do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne użytkownikom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, iż jest to jedyny moment, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: STS zmniejsza przegrane na eliminacje do europejskich pucharów

spot_img