Superbet czy eWinner? Który bukmacher lepszy?

Historia pokazuje, że na zakładach bukmacherskich naprawdę można zarabiać. Spore pieniądze, które są w stanie zmienić życie danego człowieka. I to o 180 stopni. Gdzie się rejestrować, aby to było możliwe? M.in. właśnie w tych dwóch bukmacherach. Czy są to jednak na pewno legalne podmioty hazardowe? Jaka jest oferta na start przygotowana dla nowych Klientów, którzy finalnie zdecydują się na dokonanie rejestracji?

Superbet czy eWinner? Który bukmacher lepszy?

Czy Superbet to legalna firma bukmacherska?

Jeszcze przed dokonaniem rejestracji warto dokładnie sprawdzić te właśnie kwestie. Na szczęście na tym polu nie ma się czego obawiać. Warto wyraźnie podkreślić, że Superbet to w 100% podmiot bukmacherski, który działa zgodnie z polskim prawem. Ma on zatem niezbędne dokumenty, aby oferować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. W momencie założenia konta nie popełnisz zatem żadnego błędu. Nie złamiesz ani jednego obowiązującego w tym momencie przepisu. Osoby zainteresowane tym bukmacherem online mogą swobodnie obstawiać zakłady na stronie internetowej albo w punktach stacjonarnych, które są przede wszystkim zlokalizowane w większych polskich miastach.

Oferta dla nowych od Superbet na start

Dlaczego warto zarejestrować się na stronie internetowej tego rumuńskiego bukmachera? Nie tylko jest to pełni legalna firma hazardowa. Warto zaznaczyć, że możesz dodatkowo zgarnąć hojny superbet bonus na start. Jeśli w czasie rejestracji wpiszesz odpowiedni kod promocyjny w Superbet, to otrzymasz 35 PLN. To jednak na tym polu nie wszystko. Zaakceptowałeś ofertę powitalną? Jeśli w czasie 14 dni od tego wydarzenia wpłacisz pierwszy depozyt, to będziesz mógł zainkasować bonus 100% do 200 PLN. Jaka jest zaś minimalna kwota? To 20 PLN. Myślisz, że to wszystko? W takim razie Superbet Cię po raz kolejny zaskoczy. Należy dodać, że możesz także skorzystać z „Tygodnia bez ryzyka”. Przez siedem dni będziesz obstawiał zakłady.

Jeśli w finalnym rozrachunku okaże się, że jesteś (po tym okresie) na minusie, to otrzymasz zwrot w formie bonusu do 1300 PLN. Nie da się zatem ukryć, że ta promocja jest bardzo hojna. Dzięki niej masz zaś swego rodzaju wentyl bezpieczeństwa. Gdyby bowiem pierwszy tydzień nie do końca Ci wyszedł w kontekście typowania, to nie musisz obawiać się o stan własnego konta. W końcu Superbet zwróci Ci kasę aż do 1300 PLN.

Wpisz kod promocyjny w eWinner i zgarnij znakomite bonusy!

Możesz swobodnie zarejestrować się także w tym bukmacherze internetowym. Jest to legalny podmiot hazardowy. Warto zatem wiedzieć, że możesz tutaj grać oraz pomnażać własne oszczędności. Dodatkowo eWinner to obecnie sponsor tytularny II ligi w piłce nożnej mężczyzn. Dlaczego warto się zarejestrować? Właśnie m.in. dla uzyskania hojnego bonusu. W czasie rejestracji należy zaś wpisać ewinner kod promocyjny. Jest nim nic innego, jak nazwa bukmachera zapisana w całości dużymi literami (EWINNER). Warto zaznaczyć, że dzięki temu uzyskasz dostęp do wielu bardzo atrakcyjnych promocji. To m.in. zakład bez ryzyka. Jeśli zatem przegrasz pierwszy kupon (solo albo akumulowany), to nie stanie się tak naprawdę nic strasznego. W końcu bukmacher online eWinner oferuje zakład bez ryzyka do kwoty 110 PLN.

Na co jeszcze możesz liczyć? To dodatkowo bonus od drugiego depozytu. Jeśli zdecydujesz się na wykonanie tego ruchu, to zainkasujesz 50% do 500 PLN. Masz zamiar w całości wykorzystać ten bonus? W takim razie należy wpłacić dokładnie okrągłe 1000 PLN. Jakie są warunki dotyczące obrotu tym bonusem? Trzeba zagrać za równowartość dokonanego depozytu. Co więcej, minimalny kurs to jedynie… 1,50. Pod tym względem ten właśnie bukmacher internetowy oferuje bardzo łatwe warunki. Nawet osoby początkujące powinny zatem szybko i sprawnie poradzić sobie z dokonaniem obrotu. A dzięki temu potem będziesz mógł w 100% swobodnie dysponować pieniędzmi znajdującymi się na Twoim koncie. To wszystko jest zaś możliwe dzięki wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego. Dzięki temu będziesz mógł w 100% skorzystać z oferty powitalnej bukmachera eWinner.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Superbet czy eWinner? Który bukmacher lepszy?

spot_img