Superbet kod promocyjny 2023 – Bonus powitalny

Superbet to legalny bukmacher w Polsce, który podbił serca typerów swoją ofertą bonusów powitalnych. W czasie rejestracji w Superbet kod promocyjny BETONLINE daje graczom dodatkowy freebet. Ile na tym zyskamy? Czy to jedyny sposób na to, by już na start zapewnić sobie znacznie lepsze warunki na obstawianie? Na co u bukmachera Superbet powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Dokładny opis bukmachera Superbet Polska i wszystkiego, co oferuje on nowym oraz stałym graczom zamieszczamy poniżej.

superbet kod promocyjny
Superbet kod promocyjny 2023 – Bonus powitalny

Bonus powitalny w Superbet – kod promocyjny 2023

W Superbet kod promocyjny, dzięki któremu jeszcze bardziej poprawimy serwowane nam przez bukmachera na start naszej przygody z nim warunki obstawiania, to BETONLINE. Dzięki niemu jesteś w stanie otrzymać u niego dodatkowe 34 PLN w postaci freebeta, który będziesz mógł przeznaczyć na absolutnie dowolny zakład. Wszystko na temat tego, jak skorzystać z kodu promocyjnego tłumaczymy poniżej.

Co bardzo istotne, kod promocyjny Superbet oznacza najniższymi z możliwych wymagań. Oznacza to, że po jego otrzymaniu powinniśmy go przeznaczyć na zakład – środkami przyznawanymi przez niego nie musimy jednak w żaden sposób obracać. Możemy więc dowolnie nimi zarządzać, w tym również wypłacić je na swoje konto bankowe (ale nie wcześniej niż po weryfikacji konta, wymaganej właśnie do tego). To z pewnością jeden z najlepszych kodów tego typu na rynku i bez wątpienia coś, obok czego nie powinniśmy przejść obojętnie. Zwłaszcza, jeśli i tak planujemy założenie własnego konta w serwisie internetowym tego właśnie bukmachera.

superbet polska online
Typowanie z bonusem w Superbet online

Kod promocyjny w Superbet – jak skorzystać z bonusu powitalnego?

Aby wykorzystać wszystkie dawane przez bukmachera Superbet bonusy, musimy na to zwrócić szczególną uwagę podczas rejestracji. Korzyści płynące z każdego z nich prezentujemy w dalszej części artykułu. Aby wykorzystać bycie nowym graczem u tego właśnie bukmachera do maksimum, powinniśmy:

 1. Zarejestrować się na www.Superbet.pl z kodem promocyjnym BETONLINE – bukmacher przeznaczył na niego odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym. Rejestracja jest oczywiście całkowicie darmowa.
 2. Zaakceptować ofertę powitalną – okno akceptacji pojawi się po dokonaniu rejestracji, przy pierwszym logowaniu w Superbecie.
 3. W ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej wpłacić pierwszy depozyt – koniecznie na kwotę 200 PLN, a minimum 50 PLN (to wtedy otrzymamy freebet z kodu promocyjnego BETONLINE).
 4. Grać przez tydzień bez ryzyka i wykorzystać ten okres na zakłady do maksimum.
 5. Pobrać aplikację mobilną.

Każdy z tych kroków pozwoli nam w pełni wykorzystać nasz status nowego typującego, a w związku z tym móc cieszyć się duża ilością dodatkowych środków na typowanie. A w Superbecie na pewno pod względem wyboru tego, na co możemy stawiać, nie możemy narzekać.

promocje i bonus superbet
Kod promocyjny w Superbet – jak skorzystać z bonusu powitalnego?

Bonusy na start w Superbet – rejestracja z kodem promocyjnym BETONLINE

Aby móc zarówno skorzystać z oferty promocyjnej bukmachera Superbet, jak i po prostu obstawiać dowolne spotkania w obrębie jego oferty, będziemy musieli zarejestrować własne konto w jego serwisie internetowym. Superbet zadbał o to, by cały proces był u niego jak najkrótszy i jak najprostszy – tak, aby nie sprawiał on problemów również mniej doświadczonym typującym. Poniżej przeprowadzamy przez cały proces rejestracyjny krok po kroku.

 1. Wchodzimy na www.Superbet.pl i klikamy w przycisk “Rejestracja” – znajdziemy go w prawym górnym rogu strony internetowej. Oczywiście jego położenie może nieznacznie różnić się – zależnie od tego, z jakiego urządzenia korzystamy celem korzystania z oferty bukmachera.
 2. Przechodzimy do formularza rejestracyjnego. W Lewej jego części podajemy nasze dane główne – wpisujemy więc imię, nazwisko, adres e-mail, nazwę użytkownika oraz hasło. Z tych ostatnich skorzystamy do zalogowania się na nasze konto i obstawiania spotkań sportowych.
 3. W dalszej części formularza podajemy narodowość, kraj zamieszkania oraz numer PESEL. Bardzo istotne jest to, aby każdą z tych informacji podać dokładnie i bez pomyłki – w przyszłości bowiem będą one weryfikowane.
 4. Zaznaczamy opcję „Kod promocyjny” – naszym oczom ukaże się specjalne pole, w które musimy wpisać kod promocyjny SuperbetBETONLINE. Jeśli podamy go tutaj, zyskamy dodatkowe bonusy i znacząco wpłyniemy na warunki obstawiania. Koniecznie więc to zróbmy.
 5. Zaznaczamy odpowiednie zgody – musimy między innymi wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych, ale też potwierdzić, że ukończyliśmy osiemnaście lat i zgadzamy się z regulaminem prezentowanym na odpowiedniej podstronie.
 6. Klikamy w przycisk Rejestracja – ten krok sprawi, że staniemy się posiadaczami naszego własnego konta użytkownika. Teraz możemy już się zarejestrować i korzystać z pełni uroków konta tymczasowego. Pamiętajmy, że w przyszłości będziemy musieli je zweryfikować – między innymi po to, by móc wypłacać zgromadzone przez siebie środki na własne konto bankowe.

Jak widać po powyższym, cały proces rejestracji u bukmachera Superbet nie należy do najbardziej skomplikowanych. Przejście przez niego zajmie nam nie dłużej niż kilka minut. Między innymi z tego powodu powinniśmy uważać na to, by wszystkie dane wprowadzić poprawnie, a przede wszystkim na to, by podać w odpowiednim miejscu nasz kod promocyjny. Tylko dzięki temu warunki obstawiania będą dla nas najkorzystniejsze z możliwych.

Superbet kod promocyjny  – bonus powitalny dla nowych graczy

Nie ulega wątpliwości, że bonus powitalny – w połączeniu z kodem promocyjnym – jest podstawą oferty promocyjnej bukmachera Superbet, skierowanej do nowych, zakładających u niego konto typujących. W sumie za jego pośrednictwem można otrzymać nawet 3754 PLN (licząc z kodem promocyjnym BETONLINE, wpisanym w czasie rejestracji).

Główną częścią oferty promocyjnej na start bukmachera Superbet jest Cashback do 3500 PLN, którym objęty jest pierwszy tydzień obstawiania u tego właśnie bukmachera. Jeśli po tym tygodniu wyjdziemy na minus, bukmacher zwróci nam 100% stawki za przegrane zakłady, w tym nawet 3500 PLN. Środki te trafią na nasze konto bonusowe, a my będziemy zmuszeni do obrócenia nimi  dwukrotnie na kuponach z kursem minimalnym 1.8. Co ciekawe, do obrotu tego wliczać się będą również stawki z przegranych kuponów, a na samo dokonanie obrotu będziemy mieli dokładnie 10 dni.

superbet polska online
Typowanie z bonusem w Superbet online

To jednak nie wszystko. Superbet swoim klientom przyznaje bowiem również do 200 PLN za pierwszy depozyt – wartość bonusu jest równa wartości pierwszego zakładu. Aby więc w pełni wykorzystać ten bonus, należy po raz pierwszy zasilić swoje konto kwotą 200 PLN. Środki w tym przypadku również trafiają na konto bonusowe, a wymagania obrotowe są takie same, jak w przypadku cashbacku – dwukrotny obrót na kuponach o kursie minimalnym 1.8.

Ostatnia część bonusu powitalnego w Superbet dotyczy pobrania jego aplikacji mobilnej. Wraz z pierwszym zalogowaniem się w jej obrębie, otrzymamy freebet w wysokości 20 PLN. Aplikację będziemy jednak musieli pobrać w ciągu siedmiu dni od momentu złożenia pierwszego depozytu. Freebet ten nie wyklucza się z tym, który otrzymamy wpisując kod promocyjny BETONLINE. Legalny bukmacher Superbet przydzieli nam w tej sytuacji dwa freebety do absolutnie dowolnego wykorzystania. Żaden z nich nie będzie oczywiście obarczony żadnymi wymaganiami obrotowymi.

Superbet kod promocyjny na promocje dla stałych graczy

Warto wiedzieć, że to nowi użytkownicy mogą wykorzystać kod promocyjny w Superbet, ale też sięgnąć po jego bonus powitalny. To jednak nie oznacza, że regularni i stali obstawiający będą musieli całkowicie obejść się smakiem. Buk bowiem przygotował wiele bonusów skierowanych właśnie do nich, uatrakcyjniających ich codzienne obstawianie.

Superspin

Każdego dnia każdy zarejestrowany użytkownik serwisu internetowego bukmachera Superbet ma prawo zakręcić raz kołem fortuny w promocji Superspin. Żeby mieć szansę na dodatkowe wygrane, kod promocyjny Superbet nie jest wymagany. Jeśli będzie miał odpowiednio dużo szczęścia – wygra. Największą nagrodą jest tutaj jackpot w wysokości 2000 PLN. Na mniej szczęśliwych użytkowników czekają zaś dodatkowe bonusy, które dodatkowo poprawią ich warunki obstawiania.

Po wylosowaniu nagrody na kole, użytkownik zawsze będzie musiał odpowiedzieć na pytanie ściśle związane ze sportem lub światem bukmacherskim. Dopiero po spełnieniu tego warunku, otrzyma na swoje konto nagrodę (zależną właśnie od jego szczęścia). Z promocji tej można korzystać nieograniczoną liczbę razy, choć oczywiście jedynie jednokrotnie w ciągu dnia.

superspin w superbet
Superspin w Superbet

Superbets na weekend

Bukmacher dla swoich stałych klientów przygotował specjalną zakładkę Superbets. Jeśli zdecydujemy się na obstawienie pochodzących z niej spotkań w czasie weekendu (piątek, sobota, niedziela), a nasz zakład okaże się przegrany, buk zwróci nam 20 PLN w formie środków bonusowych. Co istotne, z bonusu można korzystać każdego dnia weekendu (a zatem trzykrotnie) i co tydzień. W ofercie dostępne są zaś wyłącznie spotkania z oferty na piłkę nożną. Zawierany zakład, który wpisuje się w wymagania promocji musi zostać zawarty z konta depozytowego – środki nie mogą więc pochodzić z innego bonusu.

Gry wirtualne bez podatku

W Superbet obstawianie sportów wirtualnych może nam pozwolić na typowanie bez podatku. Wszystko zależy od tego, ile zdarzeń z nimi związanych znajdzie się ostatecznie na naszym kuponie. Przy trzech zdarzeniach, nasza wygrana zostanie powiększona o dodatkowe 14% – a zatem dokładnie tyle, ile trzeba zapłacić podatku. To jednak nie wszystko. Zwiększenie wygranej będzie większe, jeśli w obrębie naszego kuponu pojawią się kolejne zdarzenia. Poniżej przedstawiamy rozpiskę tego typu bonusów.

 • 4 zdarzenia – +15% do wygranej
 • 5 zdarzeń – +17% do wygranej
 • 6 zdarzeń – +20% do wygranej
 • 7 zdarzeń – +25% do wygranej
 • 8 zdarzeń – +30% do wygranej
 • 9 zdarzeń – +35% do wygranej
 • 10 zdarzeń – +40% do wygranej

Z promocji tej można korzystać do woli. Bierze w niej udział każdy kupon spełniający wymagania, a zatem zawierający w sobie odpowiednią liczbę zdarzeń. Pamiętajmy, że każde z nich musi pochodzić z oferty na sporty wirtualne – i to tylko tej z oferty dostawcy Golden Race.

Mocne uderzenie

Bukmacher Superbet nie tylko zwiększa wygrane z kuponów akumulacyjnych dotyczących sportów wirtualnych, ale i wszystkich innych zagranych na dowolne dyscypliny sportu. Promuje obstawianie taśmowe, zwiększając wygrane nawet o 100%, zależnie właśnie od liczby zdarzeń, jakie znajdą się na kuponie użytkownika. Poniżej przedstawiamy dokładną listę bonusów.

 • 5 zdarzeń – +7% do wygranej
 • 6 zdarzeń – +10% do wygranej
 • 7 zdarzeń – +15% do wygranej
 • 8 zdarzeń – +20% do wygranej
 • 9 zdarzeń – +25% do wygranej
 • 10 zdarzeń – +30% do wygranej
 • 11 zdarzeń – +35% do wygranej
 • 12 zdarzeń – +40% do wygranej
 • 13 zdarzeń – +45% do wygranej
 • 14 zdarzeń – +50% do wygranej
 • 15 zdarzeń – +55% do wygranej
 • 16 zdarzeń – +60% do wygranej
 • 17 zdarzeń – +65% do wygranej
 • 18 zdarzeń – +70% do wygranej
 • 19 zdarzeń – +75% do wygranej
 • 20 zdarzeń – +80% do wygranej
 • 21 zdarzeń – +85% do wygranej
 • 22 zdarzeń – +90% do wygranej
 • 23 zdarzeń – +95% do wygranej
 • 24 zdarzeń (i więcej)- +100% do wygranej

Warto wiedzieć, że minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie to 1.20. Jeżeli dodamy choćby jedno zdarzenie z mniejszym kursem, bonus nie zaaplikuje się.

Strefa VIP

Dla swoich najwierniejszych użytkowników bukmacher Superbet przygotował możliwość wejścia do tak zwanej Strefy VIP. Nie ma jednego sposobu na to, by otrzymać do niej zaproszenie. Trzeba wykazywać się w serwisie bukmachera ponadprzeciętną aktywnością, regularnością w swoim obstawianiu oraz oczywiście zostawianiem u bukmachera środków finansowych. Musimy też pamiętać, by wyrazić wszystkie zgody marketingowe – tylko wtedy bukmacher będzie w stanie się z nami skontaktować.

Jeżeli chodzi o samą strefę VIP, ta oferuje bardzo indywidualne podejście do każdego z klientów. Może on liczyć na obsługę dedykowanego opiekuna, który zapewni dostęp do specjalnych promocji i bonusów, pozwoli na szybką autoryzację zagrań za bardzo wysokie stawki, ale też załatwi wejściówki na najlepsze wydarzenia sportowe. VIP w Superbecie traktowany jest bardzo poważnie i jest czymś, do czego zdecydowanie warto dążyć.

strefa vip superbet
Strefa VIP

Superbet kod promocyjny – Oferta zakładów bukmacherskich

Superbet to bukmacher, który posiada olbrzymie doświadczenie w działaniu na największych rynkach bukmacherskich na świecie. Stara się je pokazać również w ofercie skierowanej do Polaków. Ta jest bardzo szeroka i pozwala nam na obstawianie zdecydowanej większości dyscyplin sportu, jakie tylko istnieją – w tym również tych czysto sezonowych, które pojawiają się w niej dokładnie wtedy, gdy rozgrywki startują.

Superbet największe znaczenie przypisuje oczywiście piłce nożnej, tenisowi i koszykówce, ale i siatkówce, a zatem wszystkim tym sportom, które w naszym kraju cieszą się największym zainteresowaniem. Można u niego liczyć na zdecydowanie solidne warunki na obstawianie.

Superbet potrafi zaskoczyć jeżeli chodzi o kursy bukmacherskie. Również na łamach naszego portalu niejednokrotnie podkreślaliśmy, że często zdarza mu się bić nimi na głowę również weteranów polskiego rynku zakładów wzajemnych. Przez to (a raczej dzięki temu) buk ten stanowi nie tylko dodatek do innych operatorów, ale i świetną alternatywę dla nich, na której tylko zyskamy.

W Superbecie nasze zakłady możemy realizować tak przedmeczowo, jak i na żywo, tworząc kupony pojedyncze, akumulacyjne lub systemowe. Nasze możliwości są naprawdę ogromne, a oferta na tyle szeroka, że powinna wstrzelić się w oczekiwania i wymagania tak początkujących typujących, jak i tych mocno zaawansowanych i zaznajomionych ze światem bukmacherskim.

Mecze na żywo w Superbet

Superbet jest jednym z tych bukmacherów, którzy bardzo przykładają się do swojej oferty LIVE – można nawet powiedzieć, że jego oferta na mecze możliwe do obstawiania w tym formacie jest jedną z najlepszych na rynku. Znajdziemy w niej spotkania w większości dyscyplin sportu i możemy śmiało spodziewać się tego, że każde z istotniejszych wydarzeń sportowych będzie u niego możliwe do obstawiania na żywo. Co istotne, buk naprawdę przykłada się do tej oferty – nie są to zatem puste mecze, w których przez cały czas ich trwania będziemy mieli zaledwie kilka rynków na zakłady do wyboru, ale tętniące życiem spotkania, w których cały czas będzie się coś działo – z bukmacherskiego punktu widzenia.

Superbet jest jednym z tych bukmacherów, którzy pozwalają oglądać mecze na żywo – całkowicie za darmo. Udało się mu pozyskać licencje na wiele popularnych turniejów i lig. Transmituje między innymi Bundesligę czy La Liga, a w palecie jego transmisji coś dla siebie znajdą również wielbiciele koszykówki, hokeja, piłki ręcznej czy nawet tenisa stołowego. Buk pod tym względem to absolutny top, czemu nie można się dziwić. W końcu swoje licencje pozyskuje również dla zagranicznych wersji swojego serwisu internetowego.

E-sport w Superbet

Jako że e-sport jest coraz prężniej rozwijającą się dziedziną sportu i częścią oferty bukmacherskiej większości operatorów, Superbet również zwraca na niego szczególną uwagę. Choć nie poświęcił mu osobnej zakładki w swoim serwisie internetowym, pozwala na obstawianie większości najpopularniejszych gier o zapleczu e-sportowym, w tym między innymi League of Legends czy Counter Strike: Global Offensive. Jest przy tym bardzo atrakcyjny pod względem kursów, ale i pod względem szybkiego zamieszczania w ofercie nowych wydarzeń. Właśnie dlatego często możemy u niego znaleźć te mecze, któych cała konkurencja jeszcze nie zdążyła pokryć swoją własną ofertą na zakłady.

Sporty wirtualne

W Superbet obstawiać możemy jednak nie tylko klasyczne dyscypliny sportu, ale i usługi dodatkowe, których cechą charakterystyczną jest na pewno całodobowa dostępność, ale też bardzo szybkie rozwiązywanie każdego z zakładów (w zaledwie kilka minut). Superbet szczególną uwagę poświęcił sportom wirtualnym, w przypadku których korzysta z aż kilku ich dostawców, w tym między innymi Golden Race czy nsoft. Dzięki temu typujący mogą liczyć na spore zróżnicowanie pod tym względem. Obstawiać można u niego między innymi:

 • piłkę nożną oraz osobno rzuty karne i wirtualną ligę piłki nożnej,
 • wyścigi chartów w trzech odmianach,
 • wyścigi konne w dwóch odmianach, 
 • wirtualny żużel,
 • wyścigi samochodowe,
 • wyścigi MotoGP.

Oczywiście trzeba przy tym pamiętać, że każdą grą rządzą algorytmy komputerowe. Nie ma tutaj zatem miejsca na przypadek – choć z perspektywy obstawiającego to i tak losowość (w końcu nie ma pojęcia, co ustalą algorytmy). Każda z gier zaprezentowana została w formie przypominającej grę komputerową i przedstawiona w postaci skrótów skupiających się na najważniejszych akcjach z danego meczu czy wyścigu.

Gry karciane

Znacznie nowszą usługą dodatkową w ofercie bukmachera są tak zwane gry karcianie – pamiętajmy, że freebet dawany przez kod promocyjny Superbet pozwala wykorzystać również w ich obrębie. W ich przypadku również mamy do czynienia z całodobową dostępnością – z tym jednak, że całość odbywa się na bazie transmisji na żywo, które są prowadzone przez krupierki, a które bazują na czystym przypadku. Krupierki bowiem same tasują i losują karty z talii – nie ma tutaj jednak mowy o żadnej “ustawce”. Zwłaszcza że buk czerpie transmisje od zewnętrznego dostawcy (TVBet), jedynie opatrując je swoją ofertą. Na ten moment obstawiać tutaj możemy:

 • polski poker,
 • poker,
 • black jack,
 • wojnę,
 • indyjski poker,
 • wojnę w odmianie Andar Bahar.

Rozdania w grach karcianych rozgrywają się bardzo szybko, a w przypadku każdego z nich możemy oglądać grę do woli – bez jej obstawiania. Sami zadecydujemy, kiedy będziemy gotowi na wejście do typowania. Pamiętajmy, że tutaj w grach karcianych nie bierzemy bezpośredniego udziału. Zaledwie oglądamy ich symulacje, w międzyczasie podejmując własne decyzje bukmacherskie.

Superbet kod promocyjny – aplikacja mobilna na telefonie

Aktualnie od praktycznie każdego bukmachera oczekuje się posiadania aplikacji mobilnej – oferuje ją również Superbet. Działa ona w obrębie infrastruktury iOS oraz Android, przy czym w tym pierwszym przypadku dostępna jest na łamach oficjalnego sklepu App Store. Użytkownicy Androida znajdą ją zaś albo w Huawei Store, albo też na łamach oficjalnej strony internetowej bukmachera (będą musieli zainstalować ją ręcznie).

Swoją aplikację mobilną Superbet wyposażył w wiele ciekawych funkcji. Nie jest ona zaledwie narzędziem dodatkowym i pomocniczym, a pełnoprawną alternatywą jego serwisu internetowego, pozwalającą na robienie wszystkiego tego, co robi się w jego obrębie. Za jej pośrednictwem można zatem nie tylko zawierać zakłady, ale też dokonywać płatności, przeglądać statystyki i oglądać mecze na żywo, jak również korzystać z bonusów i promocji.

Aplikacja mobilna pozwala na szybkie logowanie się na własne konto (między innymi przy użyciu czytnika linii papilarnych), ale i na otrzymywanie błyskawicznych powiadomień o wszystkim tym, co może mieć dla nas znaczenie. Można w niej również rozmawiać ze znajomymi i dzielić się z nimi swoimi własnymi kuponami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Metody płatności w Superbecie

Bardzo istotne z punktu widzenia współczesnego obstawiającego jest też posiadanie odpowiednio dużej swobody w zasilaniu salda w serwisie bukmacherskim. Superbet w tym przypadku spisuje się na medal. Konto można u niego doładować przy użyciu większości istniejących na rynku metod płatności. Można przy tym sięgnąć po:

 • tradycyjny przelew bankowy,
 • system BLIK,
 • pośredników płatności – tpay oraz Przelewy24,
 • kartę płatniczą VISA lub MasterCard,
 • portfel elektroniczny Neteller lub Skrill,
 • Paysafecard,
 • płatność przy użyciu konta w Revolut.

Co istotne, buk bardzo dobrze radzi sobie z wypłatami. Podobnie, jak każdy inny przelewa je na konto po ich uprzednim zaakceptowaniu. Robi to jednak bardzo sprawnie (zazwyczaj w ciągu zaledwie kilku minut), a pieniądze posyła na konto użytkownika przy użyciu wspomnianych pośredników płatności. Dzięki temu na zaksięgowanie środków nie trzeba czekać długimi dniami – pojawiają się one na koncie zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut. Jest to świetne rozwiązanie, które na pewno oddziałuje na plus i powoduje, że Superbet jest pod tym względem jednym z najlepszych i dających najwięcej swobody działania bukmacherów na polskim rynku zakładów wzajemnych.

5 / 5. Ocen: 44

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Superbet kod promocyjny 2023 – Bonus powitalny

spot_img