U poszczególnych bukmacherów w Polsce różne systemy gry i możliwości obstawiania mają różne nazwy. Poniżej krótkie wyjaśnienia tych, które możecie się spotkać w ofercie zakładów sportowych. Nie są to oczywiście wszystkie ale te, które występują najczęściej i są najpopularniejsze w zakładach bukmacherskich.

systemy gry u bukmacherów
Popularne systemy gry w zakładach bukmacherskich

Popularne systemy bukmacherskie

Poniżej kilka najbardziej popularnych systemów jakie pomagają graczom w obstawianiu zakładów sportowych. Te systemy bukmacherskie oczywiście nie gwarantują 100% wygranej ale bardzo zbliżają do ogrania bukmacherów.

System Canadian – składa się z 5 typów, z których tworzonych jest 26 zakładów: 10 podwójnych kombinacji, 10 potrójnych, 5 poczwórnych i 1 pięciokrotna kombinacja. Aby wygrać, przynajmniej 2 typy muszą być prawidłowe.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl

System Goliath – składa się z ośmiu typów, z których tworzonych jest 247 zakładów: 28 podwójnych kombinacji, 56 potrójnych, 70 poczwórnych, 56 pięciokrotnych, 28 sześciokrotnych, 8 siedmiokrotnych i jedna ośmiokrotna kombinacja. Aby wygrać, przynajmniej 2 typy muszą być poprawne.

Nowy bukmacher Betfan – zakład bez ryzyka 50 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

System Heinz – składa się z 6 typów, z których tworzonych jest 57 zakładów: 15 podwójnych kombinacji, 20 potrójnych, 15 poczwórnych, 6 pięciokrotnych i jedna sześciokrotna kombinacja. Aby wygrać, przynajmniej 2 typy muszą być prawidłowe.

System Lucky – składa się z 4 typów, z których tworzonych jest 15 zakładów: jeden zakład pojedynczy na każdy typ, 6 podwójnych kombinacji, 4 potrójne i jedna poczwórna kombinacja. Aby wygrać, 1 typ musi być prawidłowy.

System Lucky 31 – składa się z 5 typów, z których tworzonych jest 31 zakładów: jeden zakład pojedynczy na każdy typ, 10 podwójnych kombinacji, 10 potrójnych kombinacji, 5 poczwórnych i 1 pięciokrotna kombinacja. Aby wygrać przynajmniej 1 typ musi być prawidłowy.

System Lucky 63 – składa się z 6 typów, z których tworzone są 63 zakłady: jeden zakład pojedynczy na każdy typ, 15 podwójnych kombinacji, 20 potrójnych, 15 poczwórnych, 6 pięciokrotnych i jedna sześciokrotna kombinacja. Aby wygrać, przynajmniej 1 typ musi być prawidłowy.

bonus bez depozytu w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

System Patent – w systemie tym występują następujące kombinacje: pewniaki +(1+2+3), p+(2,3), p+(1,2), p+1, p+2, p+3. Czyli należy trafić przynajmniej 1 mecz z 3, aby kupon był wygrany. Ilość 7.

System Super Heine – składa się z 7 typów, z których tworzonych jest 120 zakładów: 21 podwójnych kombinacji, 35 potrójnych, 35 poczwórnych, 21 pięciokrotnych, 7 sześciokrotnych i jedna siedmiokrotna kombinacja. Przynajmniej 2 typy muszą być prawidłowe, żeby wygrać.

System Trixie – w systemie tym występują następujące kombinacje: pewniaki +(1+2+3), p(1,3), p+(2,3), p+(1,2), czyli należy trafić przynajmniej 2 mecze z 3, aby kupon był wygrany. Kupon można obstawiać bez pewniaków, razem suma kuponów wynosi 4.

System Yankee – składa się z 11 zakładów, które podzielone są na cztery selekcje. W selekcjach znajduje się 6 zakładów podwójnych, 4 potrójne i 1 poczwórny. Aby kupon był wygrany, minimum 2 spotkania muszą być wytypowane prawidłowo.


betfan bonus 2020