Systemy bukmacherskie i skuteczne gry w zakładach bukmacherskich

U poszczególnych bukmacherów w Polsce różne systemy bukmacherskie, skuteczne gry i możliwości obstawiania mają różne nazwy. Poniżej krótkie wyjaśnienia tych, które możecie się spotkać w ofercie zakładów sportowych. Nie są to oczywiście wszystkie ale te, które występują najczęściej i są najpopularniejsze w zakładach bukmacherskich.

systemy gry u bukmacherów
Systemy bukmacherskie i skuteczne gry w zakładach bukmacherskich

Popularne i skuteczne systemy bukmacherskie

Poniżej kilka najbardziej popularnych i skutecznych systemów jakie pomagają graczom w obstawianiu zakładów sportowych. Te systemy bukmacherskie oczywiście nie gwarantują 100% wygranej ale bardzo zbliżają do ogrania bukmacherów.

System Canadian – składa się z 5 typów, z których tworzonych jest 26 zakładów: 10 podwójnych kombinacji, 10 potrójnych, 5 poczwórnych i 1 pięciokrotna kombinacja. Aby wygrać, przynajmniej 2 typy muszą być prawidłowe.

System Goliath – składa się z ośmiu typów, z których tworzonych jest 247 zakładów: 28 podwójnych kombinacji, 56 potrójnych, 70 poczwórnych, 56 pięciokrotnych, 28 sześciokrotnych, 8 siedmiokrotnych i jedna ośmiokrotna kombinacja. Aby wygrać, przynajmniej 2 typy muszą być poprawne.

Nowy bukmacher Betfan – zakład bez ryzyka 600 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

System Heinz – składa się z 6 typów, z których tworzonych jest 57 zakładów: 15 podwójnych kombinacji, 20 potrójnych, 15 poczwórnych, 6 pięciokrotnych i jedna sześciokrotna kombinacja. Aby wygrać, przynajmniej 2 typy muszą być prawidłowe.

System Lucky – składa się z 4 typów, z których tworzonych jest 15 zakładów: jeden zakład pojedynczy na każdy typ, 6 podwójnych kombinacji, 4 potrójne i jedna poczwórna kombinacja. Aby wygrać, 1 typ musi być prawidłowy.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO610 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

System Lucky 31 – składa się z 5 typów, z których tworzonych jest 31 zakładów: jeden zakład pojedynczy na każdy typ, 10 podwójnych kombinacji, 10 potrójnych kombinacji, 5 poczwórnych i 1 pięciokrotna kombinacja. Aby wygrać przynajmniej 1 typ musi być prawidłowy.

System Lucky 63 – składa się z 6 typów, z których tworzone są 63 zakłady: jeden zakład pojedynczy na każdy typ, 15 podwójnych kombinacji, 20 potrójnych, 15 poczwórnych, 6 pięciokrotnych i jedna sześciokrotna kombinacja. Aby wygrać, przynajmniej 1 typ musi być prawidłowy.

UWAGA: Polski bukmacher STS oferuje graczom darmowy bonus 100 PLN bez ryzyka! Wystarczy rejestracja na www.STS.pl i wpisanie podczas zakładania konta kodu promocyjnego „BETONLINE„. Po rejestracji na konto gracza zostanie dopisane darmowe 100 PLN na obstawianie meczów.

Polski bukmacher sts 2020
Bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Systemy bukmacherskie to klucz do sukcesu?

System Patent – w systemie tym występują następujące kombinacje: pewniaki +(1+2+3), p+(2,3), p+(1,2), p+1, p+2, p+3. Czyli należy trafić przynajmniej 1 mecz z 3, aby kupon był wygrany. Ilość 7.

System Super Heine – składa się z 7 typów, z których tworzonych jest 120 zakładów: 21 podwójnych kombinacji, 35 potrójnych, 35 poczwórnych, 21 pięciokrotnych, 7 sześciokrotnych i jedna siedmiokrotna kombinacja. Przynajmniej 2 typy muszą być prawidłowe, żeby wygrać.

System Trixie – w systemie tym występują następujące kombinacje: pewniaki +(1+2+3), p(1,3), p+(2,3), p+(1,2), czyli należy trafić przynajmniej 2 mecze z 3, aby kupon był wygrany. Kupon można obstawiać bez pewniaków, razem suma kuponów wynosi 4.

System Yankee – składa się z 11 zakładów, które podzielone są na cztery selekcje. W selekcjach znajduje się 6 zakładów podwójnych, 4 potrójne i 1 poczwórny. Aby kupon był wygrany, minimum 2 spotkania muszą być wytypowane prawidłowo.

5 / 5. Ocen: 81

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Systemy bukmacherskie i skuteczne gry w zakładach bukmacherskich

spot_img