Szybkie płatności u bukmacherów – jak najlepiej wpłacać?

Nie jest tajemnicą, że świat zakładów bukmacherskich kręci się wokół pieniądza. Po typowanie sięgają zwykle te osoby, które chcą na tym zyskać. Aby jednak stało się to możliwe, muszą one zdeponować środki na swoje wirtualne konto i poświęcić je właśnie na wytypowanie meczów, które je zainteresują. W tym poradniku podpowiemy, jak zrobić to szybko, sprawnie i bez większych problemów. Skupimy się przy tym na najpopularniejszych metodach płatności i napomkniemy również o metodach wypłaty ewentualnych wygranych.

wpłacanie pieniędzy do bukmachera
Szybkie płatności u bukmacherów – jak najlepiej wpłacać?

Pamiętajmy, że od kwoty pierwszego depozytu często uzależnione są wybrane bonusy. Zanim więc zasilimy własne konto, upewnijmy się w kwestii tego, jak maksymalnie wykorzystać któryś z nich. Jest to o tyle ważne, że bukmacherzy online w Polsce w większości udostępniają je tylko raz i wyłącznie bezpośrednio po rejestracji.

Jak najlepiej wpłacać pieniądze u bukmachera?

Aby wpłacanie środków u polskich bukmacherów było w ogóle możliwe, musimy założyć u nich swoje własne konto. Choć finalnie będziemy je musieli również zweryfikować (przy użyciu skanu lub zdjęcia naszego dowodu osobistego), wpłaty będziemy w stanie dokonać bezpośrednio po rejestracji. Zanim jednak stanie się to możliwe, najczęściej będziemy musieli określić limity (miesięczny i dzienny). Jest to sposób na radzenie sobie z uzależnieniami i kontrolowanie budżetu, jaki przeznacza się na obstawianie.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny na darmowy bonus 140 PLN bez ryzyka

Bukmacherzy w Polsce w większości są bardzo elastyczni pod względem dokonywania wpłat. NIe ma się zresztą czemu dziwić – w końcu każdy z nich chce, aby klient miał możliwość szybkiego zasilenia własnego konta w taki sposób, który uznaje za zaufany i bezpieczny i z którym jest najbardziej związany.

Wpłaty kartą kredytową

Nie ulega wątpliwości, że typujący przy zasilaniu własnych kont najczęściej sięgają po karty płatnicze. Wynika to z dwóch rzeczy. Przede wszystkim chodzi o bezpieczeństwo – karty oferują system chargeback, ale też wplatają w transakcję bank. Ten zaś jest bardzo pro-konsumencki. Po drugie zaś, większość bukmacherów pozwala zapamiętać dane do karty. Przez to właśnie wszystkie późniejsze zasilenia konta odbywają się ekspresowo.

Aby doładować własne wirtualne konto u bukmachera, będziemy musieli przygotować sobie kod CVC z tyłu karty, numer karty, datę jej ważności. Będziemy też musieli podać imię i nazwisko widniejące w jej obrębie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Bukmacherzy online jak STS, eFortuna i inni w różny sposób podchodzą do płatności kartą. Są tutaj dwie formy oferowania tej metody płatności:

  • bezpośrednia, w której wszystko odbywa się na stronie bukmachera, a on sam jest odpowiedzialny za procedowanie transakcji,
  • pośrednia, w której transakcja dokonywana jest przy udziale pośrednika (zwykle tego samego, z którego buk korzysta przy oferowaniu depozytów).

Wpłaty kartą są zwykle bezprowizyjne i natychmiastowe.

Szybkie płatności u bukmacherów

Kolejną z najpopularniejszych form płatności w bukmacherskich serwisach internetowych są szybkie przelewy, które odbywają się przy udziale pośredników. Do najpopularniejszych firm tego typu zaliczyć można PayU, Przelewy24, dotpay i tpay. Zdarzają się tacy legalni bukmacherzy, którzy współpracują z każdym z nich – po to, by dać swoim klientom jak największą swobodę deponowania środków finansowych. Szybkie płatności mają jedną wielką zaletę – odbywają się w sposób błyskawiczny. Oznacza to, że przelewane przez nas pieniądze natychmiast znajdą się na naszym wirtualnym saldzie. Cały proces wygląda bardzo prosto:

  1. Wybieramy pośrednika płatności, z usług którego chcemy skorzystać. Nie zawsze mamy do wyboru wiele opcji.
  2. Po wpisaniu kwoty, przenosimy się na stronę pośrednika – nie musimy się obawiać, jest ona w pełni bezpieczna.
  3. Wybieramy sposób płatności. Pośrednicy pozwalają nam na dokonanie płatności nie tylko przy użyciu naszego własnego banku, ale też karty kredytowej, BLIK-a czy czegokolwiek innego. Jeśli nie chcemy więc korzystać ze zintegrowanego systemu bukmachera do tych form płatności, możemy je wykorzystać tutaj.
  4. Przenosimy się na stronę banku, gdzie w standardowy sposób realizujemy zainicjowaną płatność.
Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Po zakończeniu płatności zostaniemy przeniesieni na stronę bukmachera. Najczęściej już wtedy będziemy mieli na koncie wpłacone przez nas pieniądze.

Inne środki płatności

Bukmacherzy online w Polsce jak STS i eFortuna nie ograniczają się do wyżej wspomnianych form płatności. Wielu spośród nich już teraz daje nam dostęp do coraz popularniejszego BLIK-a. Płatności przy jego użyciu polegają na przepisaniu u bukmachera kodu wygenerowanego w aplikacji banku, a następnie zatwierdzenia transakcji również w jej obrębie. Ciekawie przedstawiają się również płatności przy użyciu portfeli elektronicznych pokroju Skrilla czy Netellera. Ich niepodważalną zaletą jest możliwość zachowania pełnej anonimowości.

superbet polska online
Typowanie z bonusem w Superbet online

Oczywiście można się spodziewać, że bukmacherzy w Polsce stale będą poszerzali zakres oferowanych przez siebie form płatności. W modzie jest w końcu dawanie klientom jak największej swobody – również w tym właśnie aspekcie.

Wypłaty u polskich bukmacherów

Podczas gdy deponowanie środków u polskich bukmacherów może odbywać się na wiele sposobów, a my sami mamy dowolność w wyborze któregoś z nich, nieco inaczej wygląda wypłacanie ewentualnych wygranych z wirtualnego konta. Dostępne jest ono dla użytkowników ze zweryfikowanym kontem i odbywa się w sposób usystematyzowany – identyczny u każdego kolejnego operatora.

Polskie prawo wymaga od bukmachera oferowania tylko jednej formy wypłaty środków. Te muszą ostatecznie trafić na konto bankowe klienta – koniecznie takie, które będzie zarejestrowane na jego imię i nazwisko. W praktyce oznaczało to do niedawna konieczność czekania na zaksięgowanie przelewu. Dziś jednak Fuksiarz, STS i inni bukmacherzy online korzystają przy tym z usług pośredników szybkich płatności. Z uwagi na to, wypłacane środki w przypadku większości banków trafiają na konto klienta w przeciągu maksymalnie kilkunastu minut.

Oczywiście musimy pamiętać, że każde zlecenie wypłaty środków musi być najpierw ręcznie zatwierdzone przez pracownika serwisu bukmacherskiego. Zwykle jednak trwa to zaledwie kilka minut (a w weekendy nieco dłużej).

5 / 5. Ocen: 5

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Szybkie płatności u bukmacherów – jak najlepiej wpłacać?

spot_img