Bukmacher Totolotek ma 1000 złotych na start dla każdego nowego gracza. Jedyne, czego potrzebujesz, to założenie konta i dokonanie jednego depozytu! Poznaj szczegóły już teraz – czy chcesz zgarnąć tę premię?

Totolotek daje 1000 złotych na start! Jesteś nowy? Masz bonus powitalny!
Totolotek daje 1000 złotych na start! Jesteś nowy? Masz bonus powitalny!

Bonus powitalny. Totolotek online

Oferta powitalna to nic innego jak prezent, który można otrzymać przy rejestracji darmowego konta. Podobnie, jak w przypadku dostępnego na stronie BetClic bonusu powitalnego, tutaj także liczy się tylko i wyłącznie twój pierwszy krok!

Każdy, kto zarejestruje się w Totolotku, a następnie dokona pierwszej wpłaty, otrzyma prezent w wysokości 100% wartości depozytu. 300 złotych to 300 złotych premii i tak dalej. Maksymalnie otrzymać można aż 1000 złotych!

Jaki kod promocyjny w Totolotku?

Przy rejestracji nie jest ci potrzebny żaden kod promocyjny. Wystarczy, że wypełnisz krótki, prosty formularz online, a w nim zaznaczysz, że chcesz zgarnąć premię. Oczywiście, możesz też z niej zrezygnować, ale pamiętaj, iż drugiej szansy na bonus powitalny mieć już nie będziesz!

Poniżej pokazujemy strzałką, gdzie znajduje się rubryka dotycząca bonusu. Jak widzicie, przegapić raczej się tego nie da! Jeśli jednak pojawi się kod promocyjny w formularzu to należy wpisać tam kod „BETONLINE„. Da nam on dodatkowe korzyści w postaci bonusu w Totolotku.

Totolotek bonus powitalny 1000
Totolotek bonus powitalny 1000

Bonus powitalny to jeszcze nie wszystko, bo Totolotek ma dla graczy także inne propozycje. Cashout, wygrane większe o 30 procent i ponad 40.000 zakładów LIVE w każdym miesiącu – to wszystko i jeszcze więcej już teraz jest dostępne w nowym, odmienionym portalu Totolotek.pl!

1000 PLN w Totolotku:

  1. Zakładamy konto na www.totolotek.pl
  2. Wpłacamy pierwszy depozyt
  3. Odbieramy premię w wysokości 100% przelewu
  4. Do zgarnięcia nawet 1000 PLN na obstawianie!

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.