Bukmacher daje 1000 złotych na start! Jesteś nowy? Masz bonus powitalny!

Bukmacher Totolotek ma 1000 złotych na start dla każdego nowego gracza. Jedyne, czego potrzebujesz, to założenie konta i dokonanie jednego depozytu! Poznaj szczegóły już teraz – czy chcesz zgarnąć tę premię?

Totolotek daje 1000 złotych na start! Jesteś nowy? Masz bonus powitalny!
Totolotek daje 1000 złotych na start! Jesteś nowy? Masz bonus powitalny!

Bonus powitalny

Oferta powitalna to nic innego jak prezent, który można otrzymać przy rejestracji darmowego konta. Podobnie, jak w przypadku dostępnego na stronie BetClic bonusu powitalnego, tutaj także liczy się tylko i wyłącznie twój pierwszy krok!

Każdy, kto zarejestruje się w Totolotku, a następnie dokona pierwszej wpłaty, otrzyma prezent w wysokości 100% wartości depozytu. 300 złotych to 300 złotych premii i tak dalej. Maksymalnie otrzymać można aż 1000 złotych!

Jaki kod promocyjny?

Przy rejestracji nie jest ci potrzebny żaden kod promocyjny STS. Wystarczy, że wypełnisz krótki, prosty formularz online, a w nim zaznaczysz, że chcesz zgarnąć premię. Oczywiście, możesz też z niej zrezygnować, ale pamiętaj, iż drugiej szansy na bonus powitalny mieć już nie będziesz!

Poniżej pokazujemy strzałką, gdzie znajduje się rubryka dotycząca bonusu. Jak widzicie, przegapić raczej się tego nie da! Jeśli jednak pojawi się kod promocyjny w formularzu to należy wpisać tam kod „BETONLINE„. Da nam on dodatkowe korzyści w postaci bonusu w Totolotku.

Totolotek bonus powitalny 1000
Totolotek bonus powitalny 1000

Legalny bukmacher Bwin to jeszcze nie wszystko, bo Totolotek ma dla graczy także inne propozycje. Cashout, wygrane większe o 30 procent i ponad 40.000 zakładów LIVE w każdym miesiącu – to wszystko i jeszcze więcej już teraz jest dostępne w nowym, odmienionym portalu Totolotek.pl!

1000 PLN:

  1. Zakładamy konto na www.totolotek.pl
  2. Wpłacamy pierwszy depozyt
  3. Odbieramy premię w wysokości 100% przelewu
  4. Do zgarnięcia nawet 1000 PLN na obstawianie!

bonus bez depozytu

Bukmacherzy ostatnio nie tylko oferują premie za pierwsze wpłaty, ale w ofercie mają także coś, co nazywane jest bonus bez depozytu. To bonusy, które można otrzymać bez konieczności wydawania własnych środków.

Jeszcze nie tak dawno każdy nowy gracz bukmachera Totolotek mógł odebrać darmowy bonus od razu po zakończeniu rejestracji. Wówczas było to 20 PLN do wykorzystania w zakładach online na sport.

Niestety, na ten moment taka premia nie jest dostępna na www.Totolotek.pl. Trudno powiedzieć, czy zmieni się to w najbliższej przyszłości.

Polski bukmacher sts 2020
Bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

bonus powitalny opinie

Jakie są opinie graczy na temat dostępnego w Totolotku bonusu powitalnego? Warto sprawdzać tego rodzaju informacje, tym bardziej, że obecnie nie brakuje grup oraz forów zrzeszających fanów obstawiania w internecie.

„Prosty bonus, który bez problemu można wypłacić. Nie jest reklamowany tak, jak niektóre, ale bardzo dobrze go wspominam!”

„1000 złotych na start na obstawianie to solidna kasa. Grzech byłoby z czegoś takiego nie skorzystać. A że to Totolotek to wiadomo, że wszystko jest legalne!”

„Bonus 1000 złotych odebrałem od razu po założeniu konta. Obrót do wykonania bez problemu. Świetna opcja!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bukmacher daje 1000 złotych na start! Jesteś nowy? Masz bonus powitalny!

spot_img