US OPEN 2019: Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Przed nami US OPEN. Emocji podczas tego turnieju na pewno nie zabraknie. W związku z tą imprezą bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%.

US OPEN 2019: Kupony bez podatku u bukmachera LvBet
LvBet zwiększa wygrane graczom o 14% na US OPEN 2019

LvBet zwiększa wygrane graczom o 14% na US OPEN 2019

Udział tej akcji może wziąć udział każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Promocja aktywna jest od 26 sierpnia do 8 września. Chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek konieczny to zagranie kuponu pojedynczego lub AKO, na którym mogą znajdować się TYLKO zdarzenia z US OPEN 2019. Mogą one pochodzić zarówno z turnieju kobiet jak i mężczyzn z gier pojedynczych jak i debli.

Typy na kuponie mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Każdy gracz wybiera za jaką kwotę zagra kupon, bowiem stawka jest dowolna. Jednak w tej promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Limit kuponów na każdego gracza nie jest określony.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona przez bukmachera o 14% pod warunkiem, ze zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jako wygrany.

Freebet na start od bukmacher LvBet

Użytkownik, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta u bukmachera LvBet może liczyć na darmowy bonus o wartości 20 PLN.

Środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: US OPEN 2019: Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

spot_img