Voucher od bukmachera Fortuna na konkurs skoków narciarskich w Wiśle

Przed nami pierwszy w tym sezonie konkurs w skokach narciarskich. Z tej okazji legalny bukmacher Fortuna przewidział konkurs, w którym to nagrodzi dziesięć graczy, którzy dokonali największego obrotu voucherami do Empiku.

Voucher od bukmachera Fortuna na konkurs skoków narciarskich w Wiśle
Vouchery do Empiku 2019

Vouchery do Empiku 2019

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym użytkownik wcześniej dokonał minimum jednej wpłat.

Konkurs dostępny jest typerom w dniach od 23 do 24 listopada do godz. 10:30. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Bukmacher Fortuna kwalifikuje w tej akcji kupony:

  • SOLO
  • AKO
  • MAXIKOMBI

Mogą na nich znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo z oferty na zawody w skokach narciarskich w Wiśle.

Jest na pewno z czego wybierać tym bardzie, że przed nami konkurs drużynowi oraz indywidualny.

betfan najlepszy polski bukmacher online
Jak obstawiać bez podatku w Betfan? Kod promocyjny na bonus.

Najlepszy bukmacher online Fortuna grodzi łącznie dziesięciu graczy, którzy dokonali największego obrotu, spełniając przy okazji powyższe warunki promocji. Nagrody to dziesięć voucheru do salonów sieci Empik.

PozycjaBonus
1 -3 Miejscakarta przedpłacona do sieci Empik 500 PLN
4-5 Miejscakarta przedpłacona do sieci Empik 300 PLN
6-8 Miejscakarta przedpłacona do sieci Empik 200 PLN
9 – 10 Miejscakarta przedpłacona do sieci Empik 100 PLN

Fortuna najnowszy kod promocyjny na start.

Legalny bukmacher Fortuna oferuje dla swoich graczy bonus powitalny, gdzie to można na start otrzymać chociażby freebeta o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Wystarczy jedynie wpisać w eFortuna kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta. To sprawi, że pakiet powitalny zostanie aktywowany.

Gracz, który natomiast dokona pierwszej wpłaty może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN oraz bonus równowartości depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Voucher od bukmachera Fortuna na konkurs skoków narciarskich w Wiśle

spot_img