Większe wygrane u legalnego bukmachera Fortuna.

Legalny bukmacher zwiększa wygrane swoim graczom i to codzienne. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI, na którym będą znajdować się co najmniej pięć zdarzeń, aby liczyć na dodatkowe środki za wygraną. Maksymalnie gracz może liczyć na bonus do 50%.

Większe wygrane u legalnego bukmachera Fortuna.
Fortuna. Bonus bukmacherskie 2019

Bonus bukmacherskie 2019

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja graczom jest dostępna codziennie, aż do 31 grudnia 2019 roku!

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI, na którym muszą znajdować się minimum pięć zdarzeń. Wysokość bonusu uzależniona jest od ilości typów znajdujących się na kuponie!

betfan najlepszy polski bukmacher online
Jak obstawiać bez podatku w Betfan? Kod promocyjny na bonus.

Warto jest wiedzieć, że typer nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapiać. Jednak gracz musi pamiętać, żeby dodać do kuponu bonus kursowy.

Maksymalnie wygrana może być większa o 50%. Tabela z podziałem na bonusy przedstawia się następująco:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększa przez legalnego bukmachera Fortuna pod warunkiem, ze gracz zagrał kupon spełniającymi powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony jako wygrany.

Bukmacher Fortuna oferuje dla swoich graczy bonus powitalny, gdzie to można na start otrzymać chociażby freebeta o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Wystarczy jedynie wpisać w eFortuna kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że pakiet powitalny zostanie aktywowany.

Gracz, który natomiast dokona pierwszej wpłaty może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN oraz bonus równowartości depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Większe wygrane u legalnego bukmachera Fortuna.

spot_img