Większe wygrane w Betclic dla każdego! Jak zgarnąć ekstra 50% w trafionym kuponie?

Większe wygrane w Betclic? Tak, to możliwe, a do tego dostępne cały czas – nie tylko w konkretne dni! Sprawdźcie już tearaz na czym polega oferta o nazwie Multi Plus!

Większe wygrane w Betclic dla każdego! Jak zgarnąć ekstra 50% w trafionym kuponie?
Większe wygrane w Betclic dla każdego! Jak zgarnąć ekstra 50% w trafionym kuponie?

Bonus od Betclic Polska. Wygrana kasa to jeszcze nie wszystko!

Betclic boenus to nie tylko premia, którą można zgarnąć przy rejestracji konta (o tym za chwilę!). Bukmacher cały czas organizuje promocję Multi Plus, gdzie gracze mają szansę nawet na 50% doładowania wygranych w porównaniu ze standardową ofertą!

Trudno to sobie wyobrazić, ale taki scenariusz rzeczywiście jest możliwy! W normalnych okolicznościach twoja wygrana wyniosłaby 1000 złotych, a dzięki Betclic Polska może być to aż 1500! Co by nie mówić, tego rodzaju premie to prawdziwy skarb dla typerów i co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości.

etoto kod promocyjny
etoto kod promocyjny

Nie trzeba w ogóle zapisywać się do tej promocji. Wszystko sprowadza się do postawienia kuponu, bonus naliczany jest automatycznie, a dodatkowe środki przyznawane są wraz z innymi wygranymi pieniędzmi.

Im więcej zdarzeń na kuponie, tym pokaźniejsza potencjalna wygrana. Wszystko zaczyna się już 5 meczów na kuponie i doładowania 7 procent. Ale to jedynie początek, o czym możecie przekonać się, patrząc na grafikę poniżej.

Tyle można zyskać dzięki Multi+ w Betclic
⬇️⬇️⬇️

Większe wygrane w Betclic dla każdego! Jak zgarnąć ekstra 50% w trafionym kuponie?

Wygrane powiększone o 50% można zdobyć już za kupon AKO z co najmniej 13 meczami. Nikt nie mówi, że musimy zawierać w zakładzie promocyjnym tylko wysokie kursy, dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, by potencjalnie mniejszy bonus szybko powiększyć o dodatkowe kilka procent!

Uwaga! W promocji brane są pod uwagę jedynie mecze oznaczone logotypem promocji. To bardzo istotne – pozwala uniknąć wielu nieporozumień i zawodu w przypadku kuponu zagranego niezgodnie z wytycznymi organizatora, bukmachera Betclic.

Betclic kod promocyjny. Co aktualnie warto wpisać?

Brak konta w Betclic? Obecnie kod promocyjny Betclic brzmi „KOD510„, a gracze dzięki niemu mogą otrzymać ewentualny cashback do 510 złotych w przypadku przegranego pierwszego kuponu postawionego u bukmachera.

Bonus na start to jeszcze nie wszystko, bo u legalnego bukmachera Betclic na graczy czeka także masa innych promocji. Jedna z nich właśnie została przez nas opisana – to najlepszy dowód, iż nasze słowa nie są jedynie bzdurami wyssanymi z palca!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Większe wygrane w Betclic dla każdego! Jak zgarnąć ekstra 50% w trafionym kuponie?

spot_img