Wimbledon ze zwrotem w Etoto. Odzyskaj nawet 200 PLN!

Obstawiasz tegoroczny Wimbledon? U bukmachera Etoto nie musisz martwić się tym, że stracisz wszystkie pieniądze, a to dlatego, że przygotowano specjalny zwrot 25% do 200 PLN!

Wimbledon ze zwrotem w Etoto. Odzyskaj nawet 200 PLN!
Wimbledon ze zwrotem w Etoto. Odzyskaj nawet 200 PLN!

Etoto zwrot Wimbledon 2019

Oferta obowiązuje tylko i wyłącznie do zakończenia Wimbledonu 2019. Jeżeli chcesz z niej skorzystać, przede wszystkim musisz zarejestrować się, klikając przycisk „Zapisz” na stronie promocji.

Co takiego można otrzymać w ofercie od Etoto? Każdy uczestnik akcji może liczyć na zwrot w przypadku nietrafionego kuponu. Cashback wynosi 25% zagranej stawki i nie może wynieść więcej niż 200 PLN.

Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny "BETONLINE"
Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny „BETONLINE”

Legalny cashback dla graczy!

Etoto cashback aktywny jest tylko w przypadku konkretnych kuponów. Poniżej prezentujemy wam szczegółowe warunki:

– pojedyncze i wielokrotne,
– postawione na tenis,
– min. stawka zakładu: 50 zł,
– min. kurs zakładu: 1.02,
– min. kurs każdego wydarzenia na zakładzie wielokrotnym: 1.02.

Pamiętaj, że musisz stawiać jedynie mecze tenisowe, by mieć szansę na otrzymanie zwrotu. Etoto cashback przyznaje automatycznie – ty musisz jedynie zatwierdzić informację o zwrocie, która wyświetla się w formie powiadomienia pop-up.

Aktualny eTOTO kod promocyjny to BETONLINE

Jeżeli chcesz poznać szczegóły na temat opisywanej przez nas promocji, wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę marki Etoto, czyli Etoto.pl.

Przypominamy, że w naszym kraju można obstawiać mecze jedynie na stronach internetowych z licencją Ministerstwa Finansów!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Wimbledon ze zwrotem w Etoto. Odzyskaj nawet 200 PLN!

spot_img