Wirtualne Sporty z bonusem 10 PLN w weekend!

Lubisz Wirtualne Sporty, a może do tej pory jeszcze nie miałeś okazji się w nich sprawdzić? Zobacz, w jaki sposób możesz odebrać w Fortunie 10 PLN w ten weekend!

Wirtualne Sporty Fortuna z bonusem 10 PLN w weekend!
Wirtualne Sporty Fortuna z bonusem 10 PLN w weekend!

Wirtualne Sporty – bonus 10 PLN

Jeżeli śledzisz na bieżąco to, co dzieje się w branży, na pewno zauważyłeś, że polscy bukmacherzy coraz częściej dodają do swojej oferty Wirtualne Sporty. Nie dzieje się tak bez powodu – to naprawdę popularny rodzaj zakładów wśród graczy!

Bukmacher Fortuna na ten weekend przygotował bonus 10 PLN dla każdego, kto zdecyduje się na postawienie zakładu na dowolny typ z wirtualnych sportów. Do odebrania jest w każdym przypadku dokładnie 10 PLN.

etoto bonus powitalny. Kod promocyjny "BETONLINE"
etoto bonus powitalny. Kod promocyjny „BETONLINE”

Premia na weekend dla każdego!

Aby zgarnąć dodatkowe środki, musisz jedynie postawić w dniach 22-23 czerwca kupon AKO, SOLO lub MAXIKOMBI zawierający co najmniej jedno zdarzenie z oferty Wirtualne Sporty. Pamiętaj, że stawka musi wynosić 10 PLN brutto lub więcej!

Uwaga: nowy gratis i eFortuna kod promocyjny to BETONLINE

Fortuna dokona przelewu bonusów w najbliższy poniedziałek, czyli 24 czerwca. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze można skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Uwaga! Ta promocja dostępna jest na stronie internetowej, a także w aplikacji mobilnej. Od ciebie zależy, jak i na co postawisz, by zgarnąć dodatkowe pieniądze!

Chcesz być na bieżąco z promocjami? Śledź newsy pojawiające się na łamach naszego portalu, a na pewno nie umknie ci żaden bonus bez depozytu i nie tylko!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Wirtualne Sporty z bonusem 10 PLN w weekend!

spot_img