Wirtualne Sporty. STS daje 30 zł za obstawianie sportów wirtualnych

Legalny bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy ze sportów wirtualnych. Na konto każdego z typerów może trafić nawet 30 PLN.

Wirtualne Sporty. STS daje 30 zł za obstawianie sportów wirtualnych
Wirtualne sporty w STS. Bonus 30 zł dla graczy

Wirtualne sporty w STS. Bonus 30 zł dla graczy

Sporty wirtualne można śmiało powiedzieć, że mają swoje plusy. Jeden z nich jest taki, iż są dostępne przez całą dobę. To sprawia, że w krótkim czasie można wygrać ekstra kasę.

Natomiast każdy z graczy ma prawo skorzystać z promocji „Ekstra 30 PLN” i liczyć na darmową kasę. A chcąc to osiągnąć należy do niej się zapisać na stronie www.STS.pl, a ta akcja dostępna jest wyłącznie do 7 kwietnia do godziny 23:59.

Gwarantowane bonusy na sporty wirtualne

Zadaniem graczy w promocji „Ekstra 30 PLN” jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO, na którym muszą znajdować się wyłącznie typy ze sportów wirtualnych. A kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.85.

fuksiarz darmowe bonusy na start
Polski bukmacher Fuksiarz – bonusy bez obrotu!

W przypadku, gdy gracz dokona obrotu w wysokości minimum 200 PLN w zamian użytkownik otrzyma 30 PLN i to bez znaczenia bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Kod promocyjny w STS 2022:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom limitowaną akcję promocyjną na start, w której to można otrzymać:

  • 29 PLN za założenie konta i to bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premia równowartości dokonanie depozytu do 1200 PLN

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Wirtualne Sporty. STS daje 30 zł za obstawianie sportów wirtualnych

spot_img