Wpłacasz pierwszy raz – odbierasz kasę od Betclic Polska!

Bonus powitalny BetClic daje nowym graczom nawet 500 PLN na obstawianie online! Jak dokładnie wygląda promocja na start u tego bukmachera? Dowiedz się wszystkich niezbędnych szczegółów już teraz!

Wpłacasz pierwszy raz - odbierasz kasę od Betclic Polska!
Wpłacasz pierwszy raz – odbierasz kasę od Betclic Polska!

Premia startowa w BetClic

Premia BetClic to coś, co cieszy się naprawdę dużą popularnością wśród typerów z naszego kraju. Co by nie mówić – 500 złotych to spory zastrzyk gotówki i to bez względu na to czy obstawiamy za niewielkie pieniądze, czy lubimy pokaźniejsze stawki!

Warto pamiętać, iż tylko na początek obstawiania można wykorzystać przygotowany przez BetClic kod promocyjny. Aktualnie aktywny brzmi „KOD500” i wpisuje się go w ostatnim etapie zakładania konta, czyli już po podaniu wszystkich innych danych.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Extra bonus BetClic. Do 500 PLN na start!

Kiedy wpłacasz po raz pierwszy kasę do BetClic, możesz otrzymać nawet 500 złotych. Wszystko dlatego, że bukmacher daje zwrot, gdy twój kupon numer jeden okaże się nietrafiony!

Bardzo łatwo policzyć, ile może nam dać promocja BetClic dla nowych graczy. Oczywiście, wartość doładowania ostatecznie zależy tylko i wyłącznie od ciebie – a jeżeli wygrasz w pierwszym kuponie, po prostu będziesz mógł cieszyć się ze zwykłych wygranych!

Jak odbiera się bonus BetClic? Przygotowaliśmy krótki instruktaż krok po kroku, który wszystko doskonale wyjaśnia:

  1. Wchodzimy na BetClic.pl
  2. Zakładamy konto, podając kilka danych na swój temat
  3. Kod promocyjny „KOD500
  4. Pierwsza wpłata daje nam szansę na cashback 100% stawki
  5. Maksymalnie do zgarnięcia jest 500 PLN na obstawianie!

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Wpłacasz pierwszy raz – odbierasz kasę od Betclic Polska!

spot_img