Wygrane bez podatku na ESL One Cologne w CS:GO u bukmachera LvBet

Na wtorek 2 lipca zaplanowano najbardziej wyczekiwana wydarzenie w esporcie, czyli ESL One Cologne w CS:GO. Z tej okazji bukmacher LvBet zwiększa wygrane dla swoich graczy o 14%.

Wygrane bez podatku na ESL One Cologne w CS:GO u bukmachera LvBet

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na e-sport

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na e-sport

Oferta skierowana jest do tych taperów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest dla graczy w dniach od 2 do 7 lipca.

Chcąc liczyć na większą wygraną wygrana nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to jest zagranie kuponu z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Osoba, która jej nie posiada może ją pobrać ze strony bukmachera, a następnie zainstalować. Ten proces w żadnym wypadku nie jest skommpilkowany i nie pochłania zbyt dużo czasu.

Na kuponie promocyjnym mogą znaleźć się jedynie zdarzenia z wydarzenia ESL One Cologne w CS:GO. Faworytem do wygrania tej imprezy jest Asterlil, ale czy uda się tej drużynie wygrać?

forbet kod promocyjny "BETONLINE"
forbet kod promocyjny „BETONLINE”

Operator LvBet dopuszcza zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi

Z tej akcji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe. Jednak minimalna jak i maksymalna stawka nie jest określona.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany. Może liczyć automatycznie na większą wygraną o 14% ze strony bukmachera.

20 PLN za rejestrację konta od bukmachera

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus za rejestrację konta i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Wystarczy założyć nowe konto, aby otrzymać bonus w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Wygrane bez podatku na ESL One Cologne w CS:GO u bukmachera LvBet

spot_img