Zakłady bez ryzyka od najlepszych bukmacherów w Polsce

Pomysłowość najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce w kontekście powitalnych pakietów dla nowych klientów jest naprawdę spora. Efekt tego jest taki, że rejestrując nowe konto gracz, może liczyć na kilka bonusów na start, a jedną z ulubionych promocji typerów jest zakład bez ryzyka. 

najlepsze zakłady bez ryzyka
Zakłady bez ryzyka od najlepszych bukmacherów w Polsce

Co to jest? Na czym polega cashback bonus? Którzy bukmacherzy proponują ten rodzaj promocji na start? Jak wykorzystać zakłady bez ryzyka i w jaki sposób wypłacić depozyt z powrotem na konto? Postanowiliśmy sprawdzić to wszystko krok po kroku. 

Zakłady bez ryzyka u bukmacherów – co to takiego?

Zakład bez ryzyka, to obok bonusów od depozytu oraz darmowego freebeta zdecydowanie najpopularniejsza promocja powitalna, na jaką mogą liczyć nowi klienci legalnych bukmacherów w naszym kraju. Czasami jest on jedynym bonusem na start, a czasem występuje jako jeden z elementów znacznie mocniej rozbudowanego pakietu promocji powitalnych.

Zakład bez ryzyka brzmi dobrze, prawda? Zwłaszcza w bezwzględnym i niewybaczającym pomyłek świecie internetowych zakładów sportowych gra bez ryzyka rysuje się jako doskonały i w 100% pewny sposób na ogranie bukmachera. Czy tak dzieje się w rzeczywistości? Na czym polega zakład bez ryzyka?

W największym skrócie zakład bez ryzyka (albo cashback bonus – jak kto woli) gwarantuje graczowi zwrot stawki za kupon, jeśli ten okaże się przegrany. Przykładowo – typer rejestruje nowe konto gracza na stronie wybranego bukmachera internetowego i obstawia dowolny kupon z jego oferty zakładów, a jeśli jego typy okażą się nieprawidłowe, wówczas stawka wraca do jego budżetu jako bonus cashback. 

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus za depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Premia za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Wielu mniej doświadczonych graczy bardzo często myli zakład bez ryzyka z darmowym bonusem i traktuje go jako gwarancję zwrotu całości środków zainwestowanych w przegrany zakład. Czy tak dzieje się w rzeczywistości? Sprawdzamy!

Czy zakład bez ryzyka to darmowy bonus bukmacherski?

Na widok zakładu bez ryzyka graczom stawiającym swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych natychmiast zapalają się nad głową zielone lampki w kształcie dolarów. Ich zdaniem ten rodzaj promocji musi być całkowicie darmowy i w żaden sposób nie będą oni zmuszeni wpłacać depozytu, ani ryzykować jakichkolwiek środków z własnego budżetu. Nie do końca jest to prawdą. 

Ten ostatni scenariusz jest możliwy dzięki darmowemu zakładowi, czyli bonusowi freebet, który faktycznie nie wymaga jakiekolwiek wpłaty i jest czymś na kształt darmowego vouchera, za który gracz obstawia swój kupon. Jeśli trafi, wówczas wygrana należy do niego. Natomiast jedyne co traci w przypadku niepowodzenia to darmowy freebet, czyli voucher na zakład podarowany mu przez bukmachera. 

W przypadku zakładu bez ryzyka dzieje się nieco inaczej. Aby mieć możliwość skorzystania z tej promocji gracz zmuszony jest wpłacić pierwszy depozyt i postawić za niego kupon, a dopiero wówczas w przypadku niepowodzenia środki mogą wrócić z powrotem na jego konto. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Tyle tylko, że bukmacher nie zawsze zwraca całość zainwestowanej stawki. I o ile oznaczenia promocji cashback bonus 50% lub cashback bonus 100% są dosyć jasne i nie pozostawiają żadnych wątpliwości (w teorii gracz dostaje z powrotem połowę lub całość stawki, za jaką zagrał kupon), to okazuje się, że nawet cashback bonus 100% nie musi wcale oznaczać zwrotu całości przegranych środków. 

Wielu bukmacherów bowiem małą czcionką w regulaminie bonusu zaznacza, że kwota bonusu cashback zostanie pomniejszona o 12% w stosunku do stawki, za jaką gracz zagrał kupon. Ma to związek z podatkiem obrotowym od każdego zakładu, dlatego warto zwrócić uwagę, czy na koncie gracza pojawi się z powrotem 100% stawki, czy też może “jedynie” 88% zainwestowanej kwoty. 

Następny minus zakładu bez ryzyka jest z kolei taki, że darmowe środki w postaci bonusu cashback bardzo rzadko pojawiają się na saldzie depozytowym, skąd można je natychmiast wypłacić. Znacznie częściej lądują na saldzie bonusowym, a to oznacza, że zanim gracz będzie mógł je przelać z powrotem na swoje konto bankowe, to najpierw będzie zmuszony dokonać obrotu bonusem. Co to takiego?

Na co zwrócić uwagę w regulaminie bonusu cashback?

Niestety, każdy bonus cashback posiada swój regulamin, który gracze pragnący uniknąć rozczarowań powinni dokładnie przeczytać. A przynajmniej kilka jego kluczowych podpunktów. 

Poza tym dotyczącym kwoty bonusu oraz stopy zwrotu wyrażonej w procentach najważniejszym elementem regulaminu promocji będzie ten dotyczący sposobu obrotu bonusem, czyli momentu, w którym darmowe środki będzie można wypłacić na konto bankowe. 

najlepsze promocje bukmacherskie
Bukmacher STS z nową promocją dla typerów

Obrót bonusem to nic innego, jak postawienie określonych zakładów za wymaganą przez bukmachera kwotę (zazwyczaj wielokrotność bonusu, np. 1x, 2x, 3x, itd.). Aby kupon spełniał warunki obrotu bonusem musi znaleźć się na nim określona liczba typów, każdy z nich musi spełniać warunki kursu minimalnego, a cały obrót musi zostać dokonany w określonym z góry terminie. Jeśli gracz nie dokona wymaganego obrotu, wówczas cashback bonus przepada bezpowrotnie. 

Bukmacher STS – zakład bez ryzyka 200 zł

Na tego rodzaju promocję na start mogą liczyć chociażby klienci jednego z liderów na rynku zakładów sportowych w Polsce, a mianowicie gracze, którzy zdecydują się na rejestrację konta na stronie bukmachera www.STS.pl. Każdy z nich otrzyma powitalny zakład bez ryzyka, a regulamin tej promocji nie należy do przesadnie skomplikowanych. 

Wszystko co trzeba zrobić to zarejestrować nowe konto gracza w STS i wpłacić pierwszy depozyt na stronie bukmachera, a następnie zagrać dowolny kupon z oferty zakładów za co najmniej 2 zł. Do promocji kwalifikują się kupony SOLO oraz AKO, zakłady przedmeczowe oraz na żywo.

UWAGA: Kod promocyjny w STS to obecnie: BETONLINE

Jeśli kupon okaże się przegrany, wówczas cała stawka (pomniejszona o 12% podatek obrotowy) wraca na konto gracza jako cashback bonus. Co ważne darmowe środki pojawią się na saldzie depozytowym, skąd można je natychmiast wypłacić bez konieczności obrotu bonusem. W STS bonus bez depozytu to także bardzo ciekawa oferta dla nowych graczy, oczywiście z kodem promocyjnym BETONLINE, gdyż bez tego specjalnego kodu gracz nie będzie uprawniony do otrzymania darmowych środków na obstawianie.

Bukmacher Fortuna – zakład bez ryzyka 600 zł

Na jeszcze wyższy bonus mogą liczyć nowi klienci legalnego bukmachera eFortuna, którzy w przypadku niepowodzenia na pierwszym kuponie po rejestracji otrzymają zwrot stawki aż do 600 zł. Kilka elementów tego bonusu zasługuje na szczególne słowa uznania. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Przede wszystkim skorzystać mogą z niego również gracze, którzy zdecydują się na błyskawiczną rejestrację konta tymczasowego w Fortunie na oficjalnej stronie pod adresem www.eFortuna.pl (kod: BETONLINE). To spory plus! Po drugie bukmacher nie potrąca 12% podatku obrotowego i zwraca całość stawki. W końcu Fortuna wymaga obrotu bonusem tylko 1x i do tego nie podaje kursu minimalnego, a zatem wypłacenie środków nie powinno być specjalnie trudne. 

Dodatkowo należy podkreślić, że kod bonusy Fortuna daje gracom dodatkowe korzyści w postaci 20 PLN do wykorzystania na obstawianie całej oferty zakładów w Fortunie. Aktualny kod bonusowy to: BETONLINE.

Bukmacher eWinner – cashback bonus 100 zł za pierwszy przegrany kupon

Powodów do obaw o swoje środki nie mają również nowi klienci eWinner. Każdy z nich zagra swój pierwszy kupon po rejestracji bez ryzyka i pomimo, że kwota darmowych środków mogłaby być nieco wyższa, to pozostałe warunki bonusu są bardzo przyzwoite. 

Wystarczy założyć konto na stronie www.eWinner.pl (kod: BETONLINE), wpłacić pierwszy depozyt i zagrać pierwszy kupon za min. 20 zł, a jeśli zakład będzie przegrany, wówczas stawka (pomniejszona o 12% podatek) wróci na konto gracza. 

Maksymalny cashback to 100 zł, natomiast żeby go zgarnąć należy zagrać pierwszy kupon w eWinner za co za najmniej 113.64 zł. Darmowe środki nie wymagają obrotu, lecz można je od razu wypłacić na konto bankowe. 

Bukmacher Betfan – zwrot stawki za pierwszy przegrany kupon 600 zł

Aż 600 zł za pierwszy przegrany kupon mogą odzyskać nowi klienci bukmachera Betfan. Aby mieć szansę na taki cashback bonus należy dokonać rejestracji na www.Betfan.pl (kod: BETONLINE) i wpłacić pierwszy depozyt, a następnie za min. 50 zł obstawić pierwszy kupon z oferty Betfan. Jeśli zakład okaże się przegrany, wówczas 100% stawki wraca na konto gracza jako bonus cashback.

Niestety, darmowych środków nie można od razu wypłacić. Bukmacher Betfan wymaga obrotu bonusem 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 typami i min. kursem łącznym całego kuponu na poziomie 3.80. Na dokonanie obrotu gracz ma nie więcej niż 7 dni. 

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Polski bukmacher Betfan znany jest z szeregu ciekawych promocji i bonusów, nie tylko dla nowych graczy, ale także tych, którzy posiadają tam konto od lat. W Betfan bonus bez depozytu niestety nie jest oferowany, ale ilość dostępnych gratisów jest wartych pochwały.

Bukmacher Betclic – zakład bez ryzyka 550 zł

Spory bonus na start czeka na nowych klientów Betclic, którym zabraknie szczęścia na pierwszym kuponie po rejestracji konta na www.betclic.pl (kod: KOD550). Bukmacher zwraca całkiem sporo, bo aż 550 zł, jednak nie wszystkie warunki tej promocji do końca nam się podobają. 

Przede wszystkim na konto gracza nie wraca 100% stawki, lecz bukmacher potrąca 12% podatek, co oznacza, że marząc o maksymalnym cashbacku należy zagrać pierwszy kupon za 625 zł. Poza tym Betclic stawia dość wymagające warunki obrotu darmowych środków. 

sts poker online legalnie
Legalne typowanie gier karcianych w STS Betgames

Cashback bonus od Betclic należy obrócić aż 8x w ciągu 30 dni na kuponach z kursem min. 2.00, co – umówmy się – nie będzie zadaniem najłatwiejszym pod słońcem. 

Bukmacher Superbet – cashback bonus 1300 zł

Najwyższy cashback na rynku zakładów w Polsce proponuje swoim nowym klientom legalny bukmacher Superbet, tyle tylko, że w tym przypadku nie jest to klasyczny zakład bez ryzyka, lecz… cały tydzień gry bez ryzyka! Zasady są następujące. 

Gracz rejestruje konto, wpłaca pierwszy depozyt min. 20 zł i przez cały tydzień obstawia dowolne zakłady i korzysta z innych promocji. Jeśli po 7 dniach, kwota jego wygranych kuponów i otrzymanych bonusów będzie niższa od wpłaconego depozytu, wówczas bukmacher pokryje jego straty i podaruje mu cashback bonus!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Maksymalna pula darmowych środków do zgarnięcia to aż 1300 zł, natomiast należy mieć z tyłu głowy, że od każdego kuponu bukmacher potrąci 12% podatek, a otrzymany bonus wymaga obrotu 2x w ciągu 10 dni na kuponach po kursie min. 1.80. 

Główne zalety zakładu bez ryzyka u najlepszych bukmacherów

Nawet mając z tyłu głowy skomplikowane nieraz warunki bonusu cashback, to będąc uczciwym trzeba przyznać, że zakłady bez ryzyka posiadają mnóstwo zalet z punktu widzenia gracza i daje spory handicap typerowi. 

Przede wszystkim ten nie musi obawiać się utraty środków już na starcie swojej przygody z danym bukmacherem, gdyż w przypadku wpadki na pierwszym kuponie stawka (cała lub jej znaczna część) pojawi się z powrotem w jego budżecie. 

sts online zakład bez ryzyka
W STS zakład bez ryzyka z kodem BETONLINE

Dla graczy, którzy nie boją się ryzyka to doskonała okazja na wysoką wygraną tuż po rejestracji konta. Mając z tyłu głowy zwrot stawki w przypadku ewentualnego niepowodzenia, gracz może skonstruować nieco odważniejszy kupon złożony z kilku typów po wysokich kursach. Jeśli dopisze mu odrobinę szczęścia, wówczas rekordowa wygrana należy do niego, a jeśli nie, to przecież i tak otrzyma gwarantowany cashback bonus. 

Cieszy fakt, że ranking bukmacherów obejmuje także firmy oferujące zakłady bez ryzyka czy bonusy bez depozytów. Dlaczego? Gdyż dla wielu typerów to właśnie promocje i bonusy determinują wybór firmy, w której będą obstawiać.

W końcu bukmacherzy są w przypadku tego typu promocji całkiem hojni, dzięki czemu bonusy typu cashback prezentują się często bardzo okazale, a zwrot stawki na poziomie kilkuset złotych może robić wrażenie nie tylko na graczach stawiających swoje pierwsze kroki w zakładach. 

5 / 5. Ocen: 6

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Zakłady bez ryzyka od najlepszych bukmacherów w Polsce

spot_img