Zakłady Specjalne Betfan listopad 2019. Lewandowski lepszy od Messi’ego?

Listopad 2019 może należeć strzelecko do Roberta Lewandowskiego. Czy Polak będzie w jedenastym miesiącu w roku lepszy od genialnego Leo Messi’ego? Poznajcie już teraz zakłady specjalne od bukmachera Betfan!

Zakłady Specjalne Betfan listopad 2019. Lewandowski lepszy od Messi'ego?
Zakłady Specjalne Betfan listopad 2019. Lewandowski lepszy od Messi’ego?

Betfan Zakłady specjalne na listopad 2019

Robert Lewandowski bije rekord za rekordem w lidze niemieckiej. Niektórzy mówią, że Polak ma pecha, iż gra w tym samym czasie co Messi i Ronaldo, bo być może właśnie teraz uznawany by był za najlepszego piłkarza na świecie. Czy rzeczywiście? To już kwestia spekulacji, ale jedno jesteśmy pewni – w Betfan każdy może zagrać na to czy Polak będzie lepszy od Argentyńczyka z FC Barcelony!

Na oficjalnej stronie marki Betfan dostępne są zakłady strzeleckie na listopad 2019. Dotyczą właśnie, między innymi, Lewandowskiego i Messi’ego. A czego konkretnie dotyczą? Warto to sprawdzić, bo kursy wydają się być naprawdę godne uwagi! Teraz bonusy powitalne w Betfan to klasa sama w sobie, tak jak nasz Robercik!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Czy R. Lewandowski strzeli gola w każdym spotkaniu ligowym Bayernu Monachium w listopadzie 2019 (4 spotkania)?

  • TAK – 6
  • NIE – 1.08

Lewandowski vs Messi. Co na to bukmacherzy?

Owszem, zdobycie bramki w czterech meczach dla normalnego piłkarza jest ogromnym wyczynem, ale warto mieć na uwadze, że Lewandowski gra ostatnio jak z nut, a kolejne mecze w jego wykonaniu tylko zdają się potwierdzać, iż nie jest to jedynie chwilowa zwyżka i tak znakomitej formy.

Kurs wynoszący 6 to naprawdę niezła okazja do zarobku. Stawiając 100 złotych można zarobić aż 600 minus podatek. Przy większych stawkach potencjalna wygrana staje się jeszcze pokaźniejsza!

Leo Messi też potrafi strzelać jak zaczarowany, dlatego i na niego przygotowano w Betfan ofertę na listopad 2019. Różnica polega na tym, że Argentyńczyk w jedenastym miesiącu w roku rozegra 5 spotkań, a więc jego szanse na zdobycie gola w każdym jest nieco mniejsze.

Betfan kod promocyjny na start – 3000 PLN + 100 PLN

Czy L. Messi strzeli gola w każdym spotkaniu FC Barcelona rozgrywanym w La Liga i Lidze Mistrzów w listopadzie 2019 (5 spotkań)?

  • TAK – 6.50
  • NIE – 1.07

Jak postawić zakład? Wystarczy wejść na www.Betfan.pl i zalogować się lub otworzyć darmowe konto typerskie. Aktywny Betfan kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a bukmacher ma dla nowo zarejestrowanych klientów aż 3100 PLN na start, z czego 100 PLN jako zakład bez ryzyka po wpisaniu wspomnianego hasła bonusowego!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Zakłady Specjalne Betfan listopad 2019. Lewandowski lepszy od Messi’ego?

spot_img