Zmiany w Totolotku. Bukmacher pokazał nowe logo!

Firma bukmacherska Totolotek ma nowego właściciela. Zapowiada zmiany, a pierwszą z nich jest nowe logo marki. Zobaczcie już teraz, do dokładnie czeka nas w najbliższym czasie!

Zmiany w Totolotku. Bukmacher pokazał nowe logo!
Zmiany w Totolotku. Bukmacher pokazał nowe logo!

Zakłady bukmacherskie Totolotek – oto nowe logo!

Legalny bukmacher Totolotek przejęty został przez grupę Gauselmann. Pierwsze efekty tej zmiany już widać, gdyż logo firmy zmienione zostało na charakterystyczne słoneczko z uśmiechem.

Jesteśmy przekonani, że nowy logotyp Totolotka wzbudzi ogromne emocje, ale nie to jest przecież w tym wszystkich najważniejsze. Istotne wydają się natomiast zmiany, jakie czekają w najbliższym czasie graczy „Totka”.

bonus bez depozytu w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Firma chce rozwijać się głównie w internecie, a przede wszystkim w branży mobilnej, która z dnia na dzień coraz bardziej zastępuje nam tradycyjne komputery. Wiadomo też, że wkrótce punkty Totolotka zyskają nowoczesny wygląd i będzie można w nich skorzystać z terminali do obstawiania.

Totolotek punkty premium i nie tylko

W planach jest także uruchomienie kilku punktów premium, gdzie będzie można postawić zakład, a do tego obejrzeć mecz ze znajomymi. Wszystko to w wyjątkowo komfortowych warunkach i bez żadnych dodatkowych opłat.

„Zakłady bukmacherskie są niezwykle popularne w Polsce i dla wielu miłośników sportu są niezbędnym elementem dobrych rozgrywek. Przejęcie Totolotka jest ważną częścią naszej strategii rozwoju. Otwieramy się na Polskę i dzięki temu zdobywamy kolejny ważny rynek w Europie obok Niemiec, Austrii, Danii i Belgii” – mówi Niko Steinkrau, CEO w Merkur Sportwetten.

Bukmacherzy w Polsce rosną zatem w siłę. Wkrótce ma przecież pojawić się na naszym rynku marka BetClic, a to zapowiada jeszcze ciekawszą walkę o podium najpopularniejszych portali!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Zmiany w Totolotku. Bukmacher pokazał nowe logo!

spot_img