Zwrot za brak wygranej Polaków z Kolumbią

Przed nami Mistrzostwa Świata w piłce nożnej U20, gdzie rozpoczynają się 23 maja. Gospodarzem jest Polska, więc możemy liczyć na występy Biało – Czerwonych, którzy już w czwartek rozegrają pierwsze spotkanie z Kolumbią. A z tej okazji bukmacher Forbet przewidział promocję dla swoich graczy, w której to zmniejsz ryzyko przegranej.

Zwrot za brak wygranej Polaków z Kolumbią

Bukmacher Forbet zmniejsza przegrane na Mistrzostwa Świata U20

Bukmacher Forbet zmniejsza przegrane na Mistrzostwa Świata U20

Udział w tej promocji może wziąć kasy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest dla graczy do dnia 23 maja (czwartek) do godziny 20:30, czyli momentu rozpoczęcia pierwszego spotkania Polską, a Kolumbią w ramach fazy grupowej Mistrzostw Świata U20.

Na kuponie może znajdować się jedynie jedno zdarzenia. Dokładnie mówiąc musi być typ na wygraną Polaków z Kolumbią.

Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny "BETONLINE"
Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny „BETONLINE”

Stawka kuponu musi być równa kwocie 49 PLN bądź 99 PLN. Należy pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe nie biorą udziału w tej promocji.

Bukmacher Forbet dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że Polacy nie zdobędą trzech punktów w konfrontacji z Kolumbią. Pojedynek musi zakończyć się remisem bądź wygraną przyjezdnych.

Zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracz do 24 maja do godziny 16:00. W Forbet kod promocyjny to BETONLINE

Chcąc je wypłacić należy dokonać czterokrotnego obrotu otrzymaną wartością po kursie łącznym nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Zwrot za brak wygranej Polaków z Kolumbią

spot_img