Zwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych – 8 maja

W dniu 8 maja bukmacher Forbet zmniejsza ryyzko przegranej na kupony ze sportów wirtualnych I. wystarczy dokonać zawarcia kuponu za 20 PLN i przy ewentualnej przegranej otrzymać zwrot stawki od bukmachera.

Zwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych - 8 maja
Forbet zmniejsza przegrane na sporty wirtualne

Forbet zmniejsza przegrane na sporty wirtualne

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to zawarcie kuponu w dniu 8 maja do godziny 23:59, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych I.

Bukmacher wymaga, żeby stawka kuponu wyniosła równo 20 PLN. Lecz trzeba spamiętać, że kupony zagrane za środków bonusowych nie biorą udziału w tej akcji. Poza tym w tej akcji bukmacher wymaga, żeby kurs łączny kuponu był nie mniejszy niż 2.00.

bonus bez depozytu w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocja dotyczy jedynie trzech pierwszych kuponów spełniających te warunki. To sprawia, że maksymalnie można otrzymać 60 PLN. Ewentualny bonus trafi na konto gracza do 36 godzin od momentu zakończenia tej promocji.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym ni 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Zwrot za przegrane kupony ze sportów wirtualnych – 8 maja

spot_img